Czego się spodziewać?

Czego się spodziewać?

porady-wnetrza-ola-dabrowka

Tworzę wnętrza po to, by ludziom było w nich dobrze… Tak naprawdę dobrze. Żeby czuli się w nich spełnieni, szczęśliwi, spokojni. 

Lubię gry słów, private jokes i kiedy nie wszystko jest powiedziane do końca serio. To samo daję moim wnętrzom – mrugnięcie okiem, zaczepkę, ukrytą osobistą historię widoczną i w pełni zrozumiałą tylko dla wtajemniczonych, a jednocześnie pociągającą dla odbiorców z zewnątrz. 

Ta strona jest o GoodVibes’ach, czyli o dobrych wibracjach. O dobrym nastroju wnętrz. 

Uważam, że wnętrza w których żyjemy powinny pozytywnie na nas wpływać, dodawać nam wewnętrznej siły, przypominać nam o naszych marzeniach i motywować do ich realizacji. Powinny być bezpieczną przystanią, do której zawsze wracamy stęsknieni. Miejscem, w którym codziennie czujemy radość i gdzie nasze usta naturalnie układają się w uśmiech.

Wierzę w wyzwalającą moc kolorów, dzięki którym można wyczarować najbardziej optymistyczne i stymulujące środowisko. W spryt i fantazję, dające możliwość stworzenia wystroju, w którym każdy może żyć pięknie i wygodnie, bez względu na budżet.

W oparciu o moje dotychczasowe doświadczenie i codzienne inspiracje, pokażę Wam jak stworzyć swoją własną GoodVibes’ową przestrzeń. Znajdziecie tu wnętrzarskie podpowiedzi i sprytne triki na różne okazje i wzmianki o najbardziej GoodVibes’owych miejscach, twórcach, rzemieślnikach i wydarzeniach.

Przyjemnej lektury, wielu inspiracji i całej masy GoodVibes’ów! ❤️

Zdjęcia: Ewelina Mickiewicz i FotoRadar Marcin Mularczyk
Write a comment