GoodVibes Miesiąca – CHIC Atelier

GoodVibes miesiąca - CHIC Atelier, czyli o tyle więcej niż showroom z tapetami

Każdy, kto miał okazję pracować ze mną przy projekcie wnętrz wie jak wielką jestem fanką odważnych wzorów, kolorów, pięknych tekstyliów, nietuzinkowych tapet i dobrej jakości materiałów. Każdy kto mnie zna, ale też ten, kto zna cykl GoodVibes’ów Miesiąca, zna moje podejście do zaufanej współpracy, miejsc powstałych z pasji i działających z pasją dobrych ludzi. Dlatego nikogo z Was nie zaskoczy mój październikowy wybór.

W tym miesiącu chcę przedstawię Wam Chic Atelier. Showroom z artykułami dekoracyjnymi do wnętrz – z tkaninami i tapetami francuskich marek Texdecor: Casamance, Camengo, Casadeco i Caselio.

To, co oferuje Texdecor, to jest czysta magia! Świetne jakościowo materiały, oryginalne, prze-pięk-ne palety kolorów, dopracowane w każdym detalu i porywające kolekcje traktujące modę z przymrużeniem oka. Z ich produktami każde wnętrze – czy odważne i kolorowe, czy klasyczne i stonowane – będzie wyjątkowe i zachwycające. Po prostu CHIC’owne 😉

Wtrącę w tym miejscu swoją realizację łazienek w projekcie Polinezyjska. Ładniutkie, prawda?

Ale wracając do tematu…

Dla mnie to, że takie produkty z charyzmą można dostać w takim miejscu, jak CHIC jest sytuacją idealną! Talent, pasja, chęć by robić rzeczy lepiej i bardziej i pomocne, serdeczne nastawienie do klientów – to mieszanka wybuchowa. Wybuchająca GoodVibes’ami, świetnymi projektami, owocną współpracą i szerokim uśmiechem!

Bo CHIC Atelier to miejsce z misją.

Powstałe dzięki fuzji zapału i kreatywności Dyrektora Zarządzającego Texdecor w Polsce i dobrej energii i doświadczenia właścicieli Educonceptu, który od ponad 11 lat szkoli projektantów, dekoratorów wnętrz i home stager’ów. Dzięki ich miłości do designu, wieloletniemu doświadczeniu z zakresu aranżacji wnętrz, znajomości rynku i potrzeb osób na niego wchodzących, stworzyli ten showroom, z myślą o wykreowaniu miejsca, które będzie nie tylko sklepem, ale i odpowiedzią na potrzeby ich absolwentów, którzy stają się projektantami, dekoratorami, czy home stager’ami. Którzy dopiero zaczynają swoją drogę i potrzebują wsparcia, doradztwa, szkoleń produktowych, pomocy w zbudowaniu relacji i dotarcia do sprawdzonych, wiarygodnych podwykonawców. Do tej pory nikt nie dał takiego rozwiązania w Polsce. Teraz powstało ono dzięki CHIC Atelier.

Do CHIC’a można wpaść na kawę 😉 i po inspiracje do nowego projektu. Można odbyć spotkanie z klientem, uzyskać fachową pomoc w zakresie specyfiki tapet i tkanin, w tym kalkulacje zapotrzebowania tkanin i tapet na podstawie pomiarów czy projektów. To ostatnie, niezwykle ułatwia mi pracę. Przy wyliczeniach Janusza mogę być spokojna, że realizacja przebiegnie sprawnie, że nie zabraknie materiału, a klient nie przepłaci niepotrzebnie za zbyt duży okład.

CHIC, jako jedyny w Polsce, posiada pełną kolekcję marek Texdecor. Tu w pierwszej kolejności trafiają wzorniki i odbywają się szkolenia produktowe. Zawsze można tu liczyć na doradztwo, indywidualne wsparcie i uzyskać praktyczną wiedzę techniczną. Można pożyczyć próbniki i katalogi lub zamówić próbki. A czas realizacji zamówień zamyka się w maksymalnie w trzech tygodniach!

CHIC Atelier działa stacjonarnie w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3, ale współpracuje również online.

Showroom skierowany jest nie tylko do architektów, projektantów wnętrz, dekoratorów i home stagerów, ale również do inwestorów czy osób prywatnych ceniących nietuzinkowe, niesztampowe i dobrej jakości wnętrza.

W CHIC Atelier dba się o relacje, więc zawsze śmiało możecie skontaktować się bezpośrednio.

Polecam Wam to miejsce serdecznie i na pewno możecie się, w niedługim czasie, spodziewać moich kolejnych realizacji z chic’owymi wspaniałościami 😉 W kolejce do sesji zdjęciowych czekają już dwie metamorfozy z pięknymi tapetami Caselio i Casadeco z tych moodboardów.

Write a comment