O mnie

GOOD VIBES Interiors tworzy wnętrza, które sprzedają się od pierwszego wejrzenia.

ola dabrowka home staging

Nazywam się Ola Dąbrówka i jestem dekoratorem wnętrz. Moimi głównymi obszarami działań w ramach GOOD VIBES Interiors są metamorfozy i stylizacja wnętrz oraz home staging.

Aranżuję wnętrza dla klientów indywidualnych. Współdziałam z inwestorami. Współpracuję z agencjami nieruchomości. Przygotowuję domy i mieszkania przeznaczone na sprzedaż lub wynajem.

Wnętrza po GoodVibes’owej metamorfozie wzbudzają od progu efekt WOW i co za tym idzie, znajdują nabywcę w kilka dni. 

Filozofią GoodVibes’ów jest tworzenie optymistycznego środowiska, w którym mieszkańcy będę czuli się sobą i u siebie. Stawiam na funkcjonalne, przyjazne rozwiązania. Na połączenia materiałów, form i kolorów, które pozytywnie wpływają na samopoczucie użytkowników. Moim celem jest zawsze dobrostan klienta. 

Nie tylko dbam o dobry wystrój wnętrz, ale – przede wszystkim – wnoszę do nich dobry nastrój, który czują zarówno inwestorzy, jak i ich klienci.

Zapraszam do współpracy!
miss stalova-good vibes interiors

Gorąco polecam firmę GOOD VIBES, w której otrzymałam profesjonalne i dostosowane do mojego stylu życia porady. Współpraca z tą firmą jest wielką przyjemnością.

Bożena

metamorfoza oferta home staging

Świetna energia. Good Vibes to nie tylko nazwa firmy. To styl życia. Naprawdę polecam.

Dagmara

projekt ursynów-good vibes interiors

Good Vibes is all about amazing atmosphere, professional approach, and great talent!

Claudia

miss stalova-good vibes interiors

Polecamy współpracę z GOOD VIBES Interiors. Pani Aleksandra jest bardzo rzetelną, profesjonalną i kreatywną osobą. Praca nad modernizacją mieszkania przebiegała bardzo sprawnie, terminowo i z bardzo indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Wszystkie nowe elementy zostały dopasowane charakterem do naszego mieszkania, a kreatywne rozwiązania i stylowe dodatki zdecydowanie podkreśliły charakter modernizowanych wnętrz.

Agnieszka

Miałam do sprzedania mieszkanie rodzinne w średnio ciekawej okolicy w małym mieście. Zamieszkałe przez przypadkowych lokatorów, zupełnie nie prezentowało się atrakcyjnie. Było od roku na rynku. Dzięki Oli, która w ciągu jednego dnia przemieniła zagracone mieszkanie w oryginalny apartament, kupiec znalazł się po tygodniu od opublikowania nowego ogłoszenia. A transakcja zamknęła się w ciągu miesiąca. Gorąco polecam usługi Good Vibes Interiors każdemu, kto chce sprzedać lub wynająć mieszkanie.

Agata, Zamość

Pomimo mojego braku czasu i gustu, Pani Aleksandra spełniła moje marzenia o wyglądzie mojego mieszkania. Pomysł na kolor ścian, meble i ich ustawienie. Zawsze można podyskutować z Panią Olą o końcowym efekcie. Choć mocno zajęta, solidna i pełna kreatywnych pomysłów, zawsze znajdzie chwilkę na rozmowę i dogadanie szczegółów. No i ta niewyczerpana cierpliwość.

Maria, Warszawa

projekt kwitnąca-good vibes interiors

Ola w pełni uwzględnia budżet klienta, a z drugiej strony swoimi niesztampowymi pomysłami i kreatywnością potrafi wnieść wartość dodaną do projektów inwestycyjnych. Tworzy mieszkania, które wyróżniają się spośród innych ofert, mają duszę i po prostu podobają się przyszłym najemcom oraz inwestorom.

Maciek